Jak Być Szczęśliwą W Biznesie?

Program Partnerski Solidni w Biznesie niezmiennie, już od dziesięciu lat promuje wartości zaufania, wiarygodności i bezpieczeństwa w kontaktach handlowych pomiędzy firmami branży reklamowej. Dotychczasowa oferta uniwersytecka w naszym kraju nie obejmuje, poza nielicznymi wyjątkami, prawa w biznesie. Zarówno w biznesie, jak i życiu osobistym ważny jest sposób, w jaki postrzegają nas inni. Kobiet w biznesie wciąż jest mało także z innych powodów. Dlatego prelegenci i prowadzący warsztaty HR W BIZNESIE 2017 będą się koncentrować na narzędziach i rozwiązaniach, przydatnych w codziennej pracy działów HR.
Dzięki zrozumieniu siebie oraz poznaniu tej metody w łatwy sposób zaaplikujesz ją w biznesie. Pracując w biznesie (AG TAKE A LOOK AT HR, PMR Ltd, FMC Applied sciences) doradza Managerom i zespołom w zakresie HR: motywowanie, retencja, zarządzanie wiedzą, rekrutacja, komunikacja, szkolenia i rozwój. Dodatkowo prawo w biznesie świetnie przygotuje do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Kurs negocjacji mediacji komunikacji i kreowania wizerunku w biznesie prowadzony jest przez trójkę ekspertów-praktyków w swoich dziedzinach Dzięki szkoleniu poznasz techniki właściwej komunikacji, sposoby wpływania na decyzje innych osób, metody kreowania własnego wizerunku, oraz zasady savoir vivre w sytuacjach biznesowych. Aneta Wątor, inicjatorka i gospodarz cyklu Kobieta w Biznesie, pochyli się nad tematem asertywności, która przydaje się kobietom nie tylko w biznesie, ale także w życiu prywatnym.
Zachęcamy do odwiedzenia strony www.szczęsliwewbiznesie.pl oraz dołączenia do grupy na Facebooku „Biznes kobiecym okiem - Szczęśliwe w biznesie”. Renata Wrona - trenerka rozwoju osobistego, ekspertka w dziedzinie budowania marki w tym marki osobistej, savoir vivre'u w biznesie, komunikacji interpersonalnej. Takie działanie ułatwia przestrzeganie zasad etyki w miejscu pracy i eliminuje ewentualne niedomówienie czy niezrozumienia ważności tematu, jakim jest etyka w biznesie.
Po trzecie dostaniesz bardzo przydatne porady na temat savoir vivre w biznesie. blog o biznesie w Biznesie z miesiąca na miesiąc gromadzi coraz więcej kobiet, które inwestują w swój rozwój i świadomie budują karierę. Naszym celem jest zwiększenie udziału kobiet na stanowiskach kierowniczych poprzez aktywne wspieranie przedsiębiorczości kobiet oraz promowanie współpracy i partnerstwa w biznesie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Jak Być Szczęśliwą W Biznesie?”

Leave a Reply

Gravatar